Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Білокриницька селищна рада» (код ЄДРПОУ: 26432560) був реорганізований і увійшов до складу Великоолександрівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Увага! Коронавірус!

Офіційний інформаційний портал Кабінету Міністрів України - Коронавірус в Україні

Про додаткові обмежувальні заходи, пов'язані з недопущенням поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) на території Білокриницької селищної ради

Про продовження карантину на території Білокриницької селищної ради до 11 травня 2020 року включно.

Про продовження карантину на території Білокриницької селищної ради до 24 квітня 2020 року включно.

ЗАТВЕРДЖЕНО:
Розпорядження селищного голови
від 17 березня 2020 р. № 10-ОД

ЗМІНИ,
що вносяться до розпорядження селищного голови
від 12 березня 2020 р. № 9-ОД

Назву і текст розпорядження викласти в такій редакції:

«Про запобігання поширенню на території Білокриницької селищної ради
гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

З метою запобігання поширенню на території Білокриницької селищної ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 р., пропозицій регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12 березня 2020 року та 16 березня 2020 року, районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12 березня 2020 року та 17 березня 2020 року, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" зі змінами та доповненнями, статтями 42, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" вважаю за необхідне:

1. Призупинити навчально-виховний процес у Білокриницькому дошкільному навчальному закладі "Теремок" з 12 березня 2020 року по 3 квітня 2020 року включно, заборонивши відвідування закладу дошкільної освіти її здобувачами.

2. Населенню, керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності та підпорядкування, фізичним особам – підприємцям, іншим суб’єктам господарювання, які проживають чи розташовані на території Білокриницької селищної ради:

2.1. Неухильно дотримуватися введеного на території України карантину до 3 квітня 2020 р. включно.

2.2. Утримуватися від участі у проведенні заборонених всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

2.3. Дотримуватися заборони щодо роботи суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту та забезпеченням вимоги одночасного перебування в приміщенні не більше 10 осіб.

2.4. Рекомендувати забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а за технічної можливості — також роботи в режимі реального часу через Інтернет.

2.5. Рекомендувати організувати дистанційну роботу для працівників старше 55 років та осіб, які мають хронічні захворювання – негайно до окремого розпорядження.

3. Керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності та підпорядкування, фізичним особам – підприємцям, іншим суб’єктам господарювання, які розташовані чи здійснюють діяльність на території Білокриницької селищної ради забезпечити проведення дезінфекційних заходів у вказаних установах та в місцях масового скопичення людей. У разі наявності у працівників відповідних установ ознак інфекційного захворювання забезпечити недопущення до роботи таких працівників та надання їм допомоги у отриманні медичної допомоги.

4. Виконавчому комітетові Білокриницької селищної ради:

4.1. Провести інформаційно-просвітницьку роботу та комплексні протиепідемічні заходи серед населення, спрямовані на попередження поширення захворювань на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

4.2. Вжити заходів до негайного припинення стихійної торгівлі на території селищної ради.

4.3. У разі проведення заборонених будь-яких масових заходів звернутися до суду про їх заборону на підвідомчій території до окремого розпорядження.

4.4. У разі необхідності забезпечити проведення заходів із забезпечення осіб похилого віку та малозахищених верств населення, які мають найбільший ризик настання летальних наслідків продовольством, ліками та предметами першої необхідності.

5. Максимально обмежити пересування населення між населеними пунктами, а також пересування в громадських місцях без крайньої потреби;

- скасувати або максимально перевести у режим телефонних або відео конференцій усі нарадчі заходи та засідання колегіальних і дорадчих органів (у тому числі громадських слухань і обговорень);

- скасувати до особливого розпорядження проведення особистого прийому громадян в приміщенні Білокриницької селищної ради.

6. Зобов’язати фізичних осіб – підприємців Яковенко Костянтина Володимировича, який обслуговує водопровідну мережу смт Кар’єрне, Березанського Олександра Володимировича, який забезпечує підвіз питної води  в населені пункти селищної ради, посилити виробничий лабораторний контроль за якістю та безпечністю питної води відповідно до вимог ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», затверджені наказом МОЗ України від 12.05.2010 №400 з наданням результатів досліджень до Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області не пізніше наступного дня з їх отримання в термін  - невідкладно, до покращення епідемічної ситуації.

7. Забезпечити оприлюднення даного розпорядження у встановлені терміни.

8. Контроль за  виконанням даного розпорядження залишаю за собою.». (Оприлюднено 17 березня 2020 року)

 

Рекомендації щодо проведення профілактичних заходів з недопущення поширення випадків COVID-19 на підприємствах та в установах

Постанова Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (в редакції від 16.03.2020 року)

Рекомендації щодо використання масок в публічних місцях, під час домашнього догляду та під час заходів з охорони здоров’я в контексті спалаху нового вірусу (2019-nCoV)

Порядок допуску відвідувачів

Техніка миття рук та обробки антисептиком

Рекомендацii по посиленню режиму

Рекомендації поховання


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *